18 powodów

Dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji

1. Nasze urządzenia posiadają dokumentację techniczno ruchową oraz niezbędne atesty bezpieczeństwa.
2. Posiadamy aktualne ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej PZU w zakresie prowadzonej działalności.
3. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży dzięki czemu zetknęliśmy się z setkami problemów, które wykształciły w nas naturalną i natychmiastową reakcję na ich rozwiązywanie!
4. Wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne szkolenie w zakresie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa wykonywanej pracy.
5. Każde nasze urządzenie wynajmowane jest z pracownikiem dzięki czemu klient ma opiekę instruktorską nad uczestnikami zabawy.
6. Wszystkie nasze urządzenia są w odpowiedni sposób zabezpieczone oraz ogrodzone aby maksymalnie zminimalizować ryzyko wypadku.
7. Posiadamy atestowane przedłużacze, dysponujemy duktami kablowymi na przejazdy samochodowe lub ruchliwe przejścia uczestników imprezy plenerowej.
8.Posiadamy regulamin korzystania z urządzeń który zawsze jest wywieszony w widocznym miejscu.
9. Jesteśmy punktualni i zawsze pojawiamy się na placu odpowiednio wcześniej aby uniknąć niepotrzebnego chaosu organizacyjnego.
10. Na każdą z imprez zawieramy umowę stąd też klient jest pewien jaki sprzęt dostarczymy, nie oszukujemy, nie zmieniamy urządzeń w ostatniej chwili, dostarczamy konkretnie zamówione atrakcje.
11. Wszystkie urządzenia jakie posiadamy zostały zakupione jako nowe i w całym swoim okresie użytkowania są na bieżąco serwisowane i czyszczone co sprawia, że utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym.
12. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia są naszą własnością co gwarantuje że na pewno dostarczymy zamówione urządzenia.
13. Oferujemy szeroką gamę urządzeń dla dzieci służących do zabawy, edukacji, integracji i rywalizacji.
14. Działamy na terenie całej Polski nasz sprzęt dowieziemy w dowolne miejsce w całym kraju. obsługujemy zarówno małe jak i duże eventy.
15. Nasi pracownicy ubrani są w koszulki OBSŁUGA bez naszego logo co zapewnia dyskrecję agencjom eventowym.
16. W swojej ofercie posiadamy urządzenia które są rzadkością na polskim rynku rozrywkowym. Jako JEDYNI  w Polsce posiadamy takie urządzenia jak interaktywne dmuchańce czy Gigntyczny robot TRANSFORMER.
17. Nasza praca jest naszą pasją dlatego zawsze jesteśmy mili i uprzejmi dla naszych klientów.
18. Właścicielem firmy jest osoba która zawodowa zajmuje się kwestią bezpieczeństwa na szybach wiertniczych co sprawia, że sprawy związane z bezpieczeństwem są naszym priorytetem.