Konferansjer

Każda impreza musi posiadać swój klimat a dla organizatora najważniejszym elementem jest dopiąć wszystko na tak zwany „ostatni guzik”. A co jeśli powiemy Państwu, że możemy przejąć cześć obowiązków? Możemy przywitać wszystkich gości przybywających na event, opowiedzieć o najważniejszych punktach programu, przekazać odgórnie ustalone komunikaty, być do dyspozycji podczas całej imprezy.. Tak możemy to zrobić! Jesteśmy mieszanką tradycyjnego podejścia do imprez z innowacyjnością, która w efekcie daje odlotową KOSMICZNA  imprezę ! 

Nagłośnienie

Profesjonalne nagłośnienie o mocy 1300W do nagłośnienia małej imprezy plenerowej jak również wewnątrz budynku. Posiadamy kompletny zestaw nagłośnieniowy wraz z okablowaniem i mikrofonami bezprzewodowymi. 

Laser Show

Nie ma udanej imprezy bez dobrego światła. Zaplanuj oświetlenie tak aby było oszałamiające dla Twoich zaproszonych gości! Zrób niezapomnianą kosmiczną imprezę wszechczasów pełną wzorów i kolorów. Laser posiada niezliczoną ilość wzorów a jego światła padają na ściany sufit i podłogę rozświetlając całe pomieszczenie.

Wytwornica Dymu

To nieodłączny element każdej imprezy, koncertu pokazu świetlnego. Efektowna w połączeniu z zespołem efektów świetlnych; np. laser show. Dodaj trochę gęstej mgły i  pięknych świateł na parkiet i pozwól cieszyć się uczestnikom bardziej efektywną  atmosferą! Niech ta maszyna do mgły w połączeniu z kolorowymi światłami  zabierze Cię do kosmicznej krainy i uwolni Twoją wyobraźnię! Tajemniczy dym w połączeniu z pięknymi światłami pozwala szybko się zapomnieć i przenieść  do innego wszechświata pełnego radości i ciekawych doświadczeń.

Wytwornica Baniek

Wytwarza tysiące kolorowych baniek. Kto z nas nie kochał tych małych pękających banieczek? Stwórz kolorowe i zabawne środowisko dla swoich dzieci do zabawy za pomocą naszego automatu do baniek mydlanych. Ta maszyna zapewnia ciągły strumień małych, wielobarwnych latających banieczek, które Twoje dzieci pokochają.