GALAKTYKA RYWALIZACJI

Jest strefą gier  dzięki, którym możemy rywalizować  na jednej z trzech gier z innymi uczestnikami zabawy. Umiejętność zdrowej rywalizacji jest niezwykle przydatną cechą charakteru. Dodatkowo gry rozwijają szereg innych pożądanych zdolności takich jak umiejętność gry w zespole, radzenie sobie z emocjami, podejmowanie decyzji, celność, przewidywanie ruchów przeciwnika.

Dlaczego Galaktyka Rywalizacji?

Emocje: doskonała zabawa dla dzieci, ulubiona atrakcja
Oprawa: piękne dmuchańce z wyjątkowymi motywami
Design: Jednolity Design W Tematyce Kosmicznej
Dostępność: Strefa Dla Dzieci
Imprezy: imprezy firmowe, pikniki, imprezy plenerowe

DO GALAKTYKI RYWALIZACJI ZALICZAMY:

ŚCIANA REFLEKSU – to widowiskowa gra akcji w której biorą udział dwie osoby bądź dwie drużyny oraz sędzia  pilnujący czasu rozgrywki. Każda z drużyn stoi po przeciwnej stronie dmuchanej ściany, na sygnał sędziego gracze zaczynają jak najszybciej przepychać wystające bloki na stronę drużyny przeciwnej. Wygrywa drużyna która po upływie wyznaczonego czasu przepchnie jak najwięcej bloków na stronę przeciwnika.

POLOWANIE NA UFOLUDA reguły gry są bardzo proste, trzeba rzucać obręczami w taki sposób aby trafić w pachołek z jak największą liczbą punktów. Kto będzie ich miał najwięcej wygrywa. Można tu rywalizować indywidualnie i zespołowo. Ta atrakcja jest bardzo ciekawym pomysłem na imprezy integracyjne, pracownicze, festyny, pikniki rodzinne i wiele innych.

POWIETRZNE PIŁKARZYKI – genialna nowość, nadmuchiwany stół na którym możemy zagrać w piłkę nożną jak na prawdziwym marsie, stół swym wyglądem przypomina znane wszystkim standardowe piłkarzyki  jednak są to piłkarzyki rodem z kosmosu.  Różnica polega na tym, że tu piłka nie jest uderzana  lecz popychana przez sprężone powietrze, które jest doprowadzane do stożków trzymanych w dłoniach przez uczestników. Jest to gra pełna adrenaliny, która wykorzystuje połączenie dobrej ręki i koordynacji. Tu aby wygrać i wejść na szczyt podium musicie zsynchronizować pracę jako drużyna. Dmuchana arena piłkarska na 100% podbije każdą imprezę.

Parametry

ŚCIANA REFLEKSU:
WYMIARY:
długość: 3 m / szerokość 2 m / wysokość 2 m       
WAGA: 60 kg

UPOLUJ UFOLUDA:
WYMIARY:
długość: 3,5 m / szerokość 4 m / wysokość 2 m       
WAGA:
50 kg

PIŁKARZYKI Z MARSA:
WYMIARY:
długość: 3 m / szerokość 2 m / wysokość 1,2 m       
WAGA:
65 kg

POBÓR MOCY: 3.6 kW
MONTAŻ: 60 minut    
WIEK: od 4 lat

Legenda: