Mobilne Planetarium

To nowoczesna forma edukacji pozwala nam przenieść się w odległy świat gwiazd, planet i galaktyk. Za pomocą filmów edukacyjnych dzieci poznają wszechświat poprzez zabawę . Przy pomocy specjalnej projekcji 360⁰ wyświetlane filmy są naładowane efektami i sprawiają wrażenie obrazu 3D. Chcesz zamienić swoją szkołę lub przedszkole w statek kosmiczny? Z naszym mobilnym planetarium jest to możliwe! Będziesz mieć nawet doświadczonego kapitana na swoim pokładzie. W planetarium możemy podróżować po świecie wiedzy, który obejmuje astronomię, biologię, geografię fizykę i nie tylko. Nauka za pośrednictwem naszego przenośnego planetarium przyniesie mnóstwo „ochów” i „achów”. Co więcej, zainspiruje to Twoich uczniów do lepszego zrozumienia otaczającego ich świata.

Idealne miejsce do nauki dla uczniów

Jeśli szkoła znajduje się z dala od planetarium, a dzieci w Państwa szkole chciałyby przeżyć niesamowitą przygodę we wszechświecie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zabierz swoich uczniów na podróż przez wszechświat sugerując się komfortem i bezpieczeństwem własnej szkoły. Nasze przenośne nadmuchiwane planetarium przyjdzie do Twojej lokalizacji i zaskoczy Twoich początkujących astronomów, ponieważ zostaną oni zabrani na wycieczkę w czasie i przestrzeni.

Dlaczego wybrać mobilne planetarium?

  • spora dawka wiedzy podanej w atrakcyjny sposób
  • tematyka pokazów dostosowana do grup wiekowych
  • dojeżdżamy w wyznaczone miejsce w ustalonym przez państwa terminie
  • oszczędzacie państwo czas i pieniądze związane z organizacją wyjazdu do planetarium stacjonarnego, które znajdują się tylko w dużych miastach

W trakcie roku szkolnego (wrzesień-czerwiec) planetarium jest dostępne dla szkół oraz przedszkoli.
W miesiącach letnich (lipiec-sierpień), planetarium jest dostępne dla innych grup zorganizowanych w tym obozy, kolonie, eventy firmowe itp.

O czym należy pamiętać przy zamówieniu?

W celu wynajęcia mobilnego planetarium potrzebne są następujące informacje:

  • miejsce, data oraz godzina
  • ilość oraz grupę wiekową uczestników seansu

Należy też zapewnić odpowiednie pomieszczenie, które musi spełniać następujące wymogi:

  • 6m średnicy
  • 3,5m wysokości
  • dostęp do prądu 230V
Legenda:

Sprawdź seanse w Mobilnym Planetarium

Zapytaj o dostępny termin

Galeria zdjęć