dzień dziecka

pgo kuźnia glinik

W trakcie naszej międzygalaktycznej podróży nasz statek kosmiczny zderzył się z asteroidą doprowadzając do uszkodzenia statku i awaryjnego lądowania w Zakładzie PGO S.A. Kuźnia Glinik. Ziemskie istoty przywitały nas bardzo pokojowo a po chwili nasze spotkanie przerodziło się w kosmiczną imprezę. Było nam bardzo miło pozdrawiamy serdecznie.

dzień dziecka

MYCZKOWCE

Gmina Solina to kierunek gdzie zawsze pędzimy z prędkością komety. Gminny Dzień Dziecka w miejscowości Myczkowce był nie lada misją. Nasz obóz składał się z dziesięciu kosmicznych dmuchańców koło których nikt nie przeszedł obojętnie. Moc uśmiechu na twarzach bawiących się wspólnie dzieci i rodziców doładowały nasze nieziemskie moce.  

dzień dziecka

osiek jasielski

Dnia 1 czerwca wylądowaliśmy na Gminnym Dniu Dziecka w miejscowości Osiek Jasielski. W wydarzeniu uczestniczyło około 800 ufoludków z szkół i przedszkoli gminy Osieka Jasielskiego. 

Przygotowano wiele atrakcji, pogoda była przepiękna i przez całą imprezę z dziecięcych twarzy nie znikał uśmiech.

wakacyjne spotkania Gok kołaczyce

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kołaczycach to nasza ulubiona tradycja! 🎉 Już od kilku lat organizujemy cykliczne spotkania wakacyjne, które odbywają się w każdą środę. Te wydarzenia stały się stałym punktem w naszym „Hecowym” kalendarzu i zyskały dużą popularność wśród lokalnej społeczności. Z roku na rok cieszymy się coraz większym zainteresowaniem! 🌟

Z niecierpliwością odliczamy dni do lata, aby móc ponownie odwiedzić malownicze miejscowości takie jak Sowina, Lublica, Bieździedza, Sieklówka i Krajowice, które tworzą naszą piękną gminę Kołaczyce. 🌳🌼 Każde spotkanie to szansa na wspólne świętowanie, wymianę doświadczeń i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Dołącz do nas tego lata i bądź częścią naszej wspaniałej społeczności! ☀️👫