Wycena

Dowiedz się szczegółów

Chcąc zagwarantować naszym przyszłym klientom jak najwyższy poziom zadowolenia, w kwestiach finansowych dla każdej osoby czy instytucji korzystającej z naszych usług wynajmu urządzeń dmuchanych podchodzimy w sposób indywidualny. Chcemy reprezentować elastyczność w stosunku do wymagań naszych klientów oraz szczególne, indywidualne rozpatrywanie Państwa potrzeb. Nasza polityka cenowa polega na udzielaniu szeregu upustów i zniżek w zależności od długości okresu wynajmu czy zamawiania urządzeń w dni powszednie. Szczególnie faworyzujemy stałych klientów oraz instytucje wynajmujące większą liczbę urządzeń, dając im możliwość specjalnych promocji cenowych, a także prawo do negocjacji cen. Przewidujemy także rabaty dla klientów, którzy zamawiają i rezerwują nasze usługi z dużym wyprzedzeniem czasowym.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę cenową na swoją imprezę, napisz nam meila z następującymi informacjami:
  1. Wskaż urządzenia jakie Cię interesują
  2. Wskaż termin imprezy
  3. Wskaż lokalizację imprezy
  4. Wskaż czas trwania imprezy i/lub orientacyjną liczbę uczestników

Jeśli nie masz pewności  jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się na Twoim evencie porozmawiaj z nami, a chętnie pomożemy i doradzimy  w podjęciu prawidłowej decyzji.

Napisz prośbę o wycenę

Wyślij nam wiadomość na maila: biuro@firmaheca.pl z informacjami, które zostały wymienione powyżej lub skorzystaj z formularza kontakowego